Kariera

Kariera w sprzedaży

Jeśli jesteś pasjonatem digital marketingu i chciałbyś pracować w wielokulturowym środowisku – dołącz do naszego zespołu! Wybierz swój język. 

Poznaj naszych rekruterów!

Na co dzień rozmawiają z naszymi kandydatami w 3 różnych językach, upewniając się, że nasze oferty pracy trafiają do odpowiednich właścicieli!

Yana Sankouskaya

Yana Sankouskaya

Odpowiedzialna za rynki:

Nazywam się Yana i witam na stronie G Partner! Czy lubisz swoją pracę? Ponieważ ja tak! Pracuję w G Partner od ponad trzech lat. Swoje doświadczenie zawodowe rozpoczęłam od pracy w działach sprzedaży i marketingu. Jest to obszar, który zawsze mnie interesował, a praca tutaj dała mi nie tylko dobrą podstawę do pracy z ludźmi, ale również zrozumienie potrzeb biznesu. Teraz mam możliwość wykorzystania swojej wiedzy w branży HR i podzielenia się swoim doświadczeniem z kandydatami. Jestem odpowiedzialna za rekrutację pracowników na rynek rosyjski i ukraiński.

Kontakt:

Agnieszka Mesterhazy

Odpowiedzialna za rynki:

Nazywam się Agnieszka i jestem odpowiedzialna za rynek polski, czeski, słowacki i rumuński. W swojej karierze zajmowałam się również tłumaczeniami symultanicznymi oraz organizacją szkoleń. Moje wcześniejsze doświadczenie zawodowe pomaga mi zrozumieć potrzeby i kompetencje każdego kandydata. Największą satysfakcję przynosi mi dopasowanie odpowiedniej osoby do zespołu, w którym będzie się dobrze czuła i mogła rozwijać swoje umiejętności. Po godzinach lubię trekking w górach.

Kontakt:

Agnieszka Mesterhazy
Anna Kleparska

Anna Kleparska

Odpowiedzialna za rynki:

Cześć, mam na imię Anna, uwielbiam poznawać ludzi i znajdować dla nich idealną pracę. Języki obce są moją pasją, posiadam dyplom z Lingwistyki Stosowanej. Karierę rozpoczęłam jako rekruter wewnętrzny w Biurze Tłumaczeń, a teraz z ogromną radością jestem częścią zespołu G Partner!
Uważam, że proces rekrutacji jest tak prosty jak alfabet, bo zawsze zaczyna się od rozmowy i prowadzi do osobistych aspiracji każdego kandydata. Pomaga zaplanować kolejny ruch zawodowy. Zapraszam do kontaktu ze mną lub udostępnienia swojego CV, jeśli jesteś zainteresowany możliwościami w G Partner.

Kontakt:

Poznaj naszych Team Leaderów!

Na co dzień zarządzają energicznymi zespołami, co jakiś czas wcielają się w rolę “rekruterów” i poszukują talentów, które dołączą do ich teamów. Planujemy regularnie przedstawiać Wam kolejnych Team Leaderów, z którymi możecie wkrótce współpracować 🙂

Diana Smirnova

Diana Smirnova

Mam na imię Diana. Pracę w G Partner rozpoczęłam w 2019 roku jako specjalista od pierwszego kontaktu z klientem. Następnie awansowałam na stratega ds. Rozwoju kampanii, a w 2021 roku objęłam stanowisko menedżerskie w linii biznesowej DSA. W 2022 zaczęłam kierować zespołem UMM CEE. Jestem osobą aktywną, zawsze pomagam w organizacji różnych wydarzeń w pracy, takich jak Summer of Culture.
Po godzinach lubię wyrażać się kreatywnie: pisać wiersze, rysować, uczyć się gry na gitarze i tańczyć. Pasjonuje mnie także nauka języków obcych.

Kontakt:

Yuriy Veliyev

Nazywam się Yuriy i pochodzę z Ukrainy. Przeprowadziłem się do Polski w 2014 roku, aby rozpocząć studia. Po ukończeniu nauki dołączyłem do G Partner w 2018 roku zaczynając jako Sales Representative na rynku ukraińskim. Po niecałym roku awansowałem i rozpocząłem swoją przygodę jako Team Leader zespołu Sales Reception na rynkach: polskim, ukraińskim i  rosyjskim. Po tym, jak miałem okazję zarządzać również rosyjskim zespołem sprzedaży, przeniosłem się do linii biznesowej Upper Mass Market i Agency, aby rozpocząć nowy rozdział w mojej karierze w zespole czesko-słowackim.

W wolnym czasie uwielbiam podróżować, czytać, grać w szachy, uczyć się języków obcych i uprawiać sport. Pasjonuję się również organizacjami pozarządowymi i aktywnie uczestniczę w jednej z nich.

Jeśli chcesz dołączyć do mojego zespołu, prześlij aplikację na jedno z poniższych stanowisk:
 

Kontakt:

Yuriy Veliyev
Deniz Sylwestra Altinay

Deniz Sylwestra Altinay

Mam na imię Deniz. Dołączyłam do G Partner, do zespołu agencyjnego we wrześniu 2019 roku, a na początku 2022 roku zostałam Team Leaderem tureckiego zespołu Upper Mass Marke. Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadam tytuł magistra anglistyki i turkologii. Posiadam także doświadczenie w nauczaniu języków obcych oraz w sprzedaży.

Po godzinach lubię tańczyć, słuchać Queen i wypróbowywać nowe przepisy na ciasta. Biegle posługuję się językiem polskim, angielskim i tureckim, więc w razie jakichkolwiek pytań możesz do mnie napisać w jednym z tych języków 🙂

Kontakt:

Olga Kosiuk

Nazywam się Olga i pochodzę Ukrainy. Mieszkam w Polsce już od 2011 roku. Ukończyłam Uniwersytet w Kijowie i z zawodu jestem inżynierem. Zawsze interesowałam się online marketingiem, dlatego w 2014 roku zaczęłam pracę w G Partner. Zaczynałam jako Ekspert ds. Sprzedaży Kampanii Online na rynku rosyjskim, po kilku latach zostałam promowana do zespołu agencyjnego. Od 2020 roku jestem Team Leaderem. W swoim zespole bardzo doceniam miłą atmosferę, dzielenie się wiedzą i wsparcie pomiędzy członkami zespołu.

Mówię w językach ukraińskim, rosyjskim, polskim, angielskim oraz uczę się francuskiego. Uwielbiam podróże i gotowanie. Prowadzę aktywny tryb życia.

Kontakt:

Olga Kosiuk
Kamil Kobyłka

Kamil Kobyłka

Dołączyłem do G Partner w 2016 roku; najpierw jako Przedstawiciel ds. Sprzedaży, a następnie przechodząc do zespołu Onboardingu. Później dołączyłem do zespołu agencyjnego, gdzie po półtora roku awansowałem na Team Leadera polskiego zespołu Agencji, którym kierowałem przez 3 lata. Obecnie kieruję zespołem Agencyjnym na rynek Polski oraz Rumunię. Z wykształcenia jestem socjologiem dlatego w pracy najważniejsi są dla mnie ludzie i relacje jakie tworzymy. Bardzo cenię sobie otwartą i szczerą komunikację oraz jasne stawianie swoich oczekiwań.

Prywatnie jestem tatą dwójki wspaniałych córek, które wypełniają większość mojego wolnego czasu 🙂 Uwielbiamy odkrywać nowe rzeczy: wspólnie spacerując, zwiedzając, podróżując.

Od zawsze staram się spędzać czas aktywnie. Zimą na nartach albo łyżwach, latem na rowerze.

Jeśli chcesz dołączyć do mojego zespołu, prześlij aplikację na jedno z poniższych stanowisk:

Kontakt:

Anna Gorpynych

Nazywam się Anna Gorpynych, do Polski przyjechałam z Ukrainy w 2013 roku. Jestem absolwentką Akademii Leona Koźmińskiego. Na uczelni uzyskałam licencjat z zarządzania oraz magisterskie z marketingu.

W 2018 dołączyłam do G Partner jako Strateg ds. Rozwoju Kampanii Online na rynek rosyjski. W lipcu 2021 roku awansowałam i zostałam Team Leader Upper Mass Market na rynku rosyjskim. Po kolejnych 3 miesiącach zostałam również Team Leaderem Agency Builders na rynku rosyjskim.

Do moich pasji należy gotowanie i rysowanie. W wolnym czasie lubię również podróżować po Polsce razem ze swoim psem. Uwielbiam także długie spacery ulicami Warszawy.

Kontakt:

Anna Gorpynych

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Skontaktowaliśmy się z Tobą i umówiliśmy termin rozmowy rekrutacyjnej?
Świetnie! Przede wszystkim, weź głęboki oddech i nie stresuj się! Pamiętaj, że każda rozmowa kwalifikacyjna uczy czegoś nowego.

Jeśli się z Tobą skontaktowaliśmy, oznacza to, że Twoja aplikacja zwróciła naszą uwagę i chcielibyśmy poznać Cię osobiście.

Chcemy dowiedzieć się więcej o Twojej edukacji, doświadczeniach zawodowych i wcześniejszych projektach, jak również ścieżce kariery, którą chcesz podążać. Skorzystaj z okazji, aby zaprezentować się w autentyczny sposób.

Jak wygląda proces rekrutacyjny w G Partner?

Aplikacja
Aplikacja

Aplikacja

To pierwszy krok w procesie rekrutacji. Prześlij nam swoje CV! Jest to najlepszy moment, aby zebrać wszystkie informacje o twoim doświadczeniu zawodowym w jednym dokumencie.

Rozmowa telefoniczna
Rozmowa telefoniczna

wa telefoniczna

Miło cię poznać! Podczas naszej pierwszej rozmowy chcielibyśmy omówić Twoją aplikację i dowiedzieć się więcej o Tobie i Twoich doświadczeniach. To także okazja, aby opowiedzieć Ci więcej o naszej firmie i opisać Twoją przyszłą rolę.

Test z jęz. angielskiego
Test z jęz. angielskiego

This is the heading

Poprosimy Cię o wypełnienie testu, który pozwoli nam ocenić Twój poziom języka angielskiego. Link do testu otrzymasz drogą mailową.

Rozmowa z potencjalnym przełożonym
Rozmowa z potencjalnym przełożonym

Rozmowa z potencjalnym przełożonym

Dobre wieści! Jesteśmy pod wrażeniem Twojej osoby i zapraszamy na kolejny etap rekrutacji. Podczas tego spotkania będziesz mieć możliwość porozmawiania z potencjalnym przełożonym.

Feedback
Feedback

Feedback

Dziękujemy za udział w procesie rekrutacji! Bez względu na wyniki rekrutacji, mamy nadzieję, że udzielony przez nas feedback pomoże Ci w Twojej dalszej karierze.