Kariera

Jeśli jesteś pasjonatem digital marketingu i chciałbyś pracować w wielokulturowym środowisku – dołącz do naszego zespołu! Wybierz swój język. 

Poznaj naszych rekruterów!

Na co dzień rozmawiają z naszymi kandydatami w 3 różnych językach, upewniając się, że nasze oferty pracy trafiają do odpowiednich właścicieli!

Sofiya Lyashchenko

Sofiya Lyashchenko

Odpowiedzialna za rynki:

Mam na imię Sofi i kocham swoją pracę! Dzięki niej mam szansę towarzyszyć ludziom w znalezieniu ciekawej pracy, wpółpracować z inspirującymi osobami, wspólnie tworzyć ambitne projekty i codziennie rozwijać się jako rekruter. Poza pracą interesuję się fortepianem, śpiewem, podróżami i próbowaniem nowych kuchni. Odpowiadam za rekrutację na rynek węgierski, rumuński, turecki i arabski.

Kontakt:

Yana Sankouskaya

Odpowiedzialna za rynki:

Nazywam się Yana i witam na stronie G Partner! Czy lubisz swoją pracę? Ponieważ ja tak! Pracuję w G Partner od ponad trzech lat. Swoje doświadczenie zawodowe rozpoczęłam od pracy w działach sprzedaży i marketingu. Jest to obszar, który zawsze mnie interesował, a praca tutaj dała mi nie tylko dobrą podstawę do pracy z ludźmi, ale również zrozumienie potrzeb biznesu. Teraz mam możliwość wykorzystania swojej wiedzy w branży HR i podzielenia się swoim doświadczeniem z kandydatami. Jestem odpowiedzialna za rekrutację pracowników na rynek rosyjski i ukraiński.

Kontakt:

Yana Sankouskaya
Agnieszka Mesterhazy

Agnieszka Mesterhazy

Odpowiedzialna za rynki:

Nazywam się Agnieszka, jestem rekruterem odpowiedzialnym za rynek polski i czeski. W swojej karierze zajmowałam się również tłumaczeniami symultanicznymi oraz organizacją szkoleń. Moje wcześniejsze doświadczenie zawodowe pomaga mi zrozumieć potrzeby i kompetencje każdego kandydata. Największą satysfakcję przynosi mi dopasowanie odpowiedniej osoby do zespołu, w którym będzie się dobrze czuła i mogła rozwijać swoje umiejętności. Po godzinach lubię trekking w górach.

Kontakt:

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Skontaktowaliśmy się z Tobą i umówiliśmy termin rozmowy rekrutacyjnej?
Świetnie! Przede wszystkim, weź głęboki oddech i nie stresuj się! Pamiętaj, że każda rozmowa kwalifikacyjna uczy czegoś nowego.

Jeśli się z Tobą skontaktowaliśmy, oznacza to, że Twoja aplikacja zwróciła naszą uwagę i chcielibyśmy poznać Cię osobiście.

Chcemy dowiedzieć się więcej o Twojej edukacji, doświadczeniach zawodowych i wcześniejszych projektach, jak również ścieżce kariery, którą chcesz podążać. Skorzystaj z okazji, aby zaprezentować się w autentyczny sposób.

Jak wygląda proces rekrutacyjny w G Partner?

Przewiń do góry