Kariera

Kariera w sprzedaży

Jeśli jesteś pasjonatem digital marketingu i chciałbyś pracować w wielokulturowym środowisku – dołącz do naszego zespołu! Wybierz swój język. 

Kariera w innych działach

Poznaj naszych rekruterów!

Na co dzień rozmawiają z naszymi kandydatami w 3 różnych językach, upewniając się, że nasze oferty pracy trafiają do odpowiednich właścicieli!

Małgorzata Rospara

Małgorzata Rospara

Odpowiedzialna za rynki:

Nazywam się Gosia i jestem Team Liderem zespołu Rekruterów. Obecnie, w G Partner, odpowiadam za prowadzone procesy rekrutacyjne na stanowiska managerskie, a także rekrutuję pracowników ze znajomością języka tureckiego i węgierskiego. Cenię sobie pracę jako rekruter! Mam możliwość poznania mnóstwo ciekawych ludzi i tworzyć wspólnie różnorodne projekty.
Poza pracą uwielbiam podróże i jogę. Do zobaczenia!

Kontakt:

Yana Sankouskaya

Odpowiedzialna za rynki:

Nazywam się Yana i witam na stronie G Partner! Czy lubisz swoją pracę? Ponieważ ja tak! Pracuję w G Partner od ponad trzech lat. Swoje doświadczenie zawodowe rozpoczęłam od pracy w działach sprzedaży i marketingu. Jest to obszar, który zawsze mnie interesował, a praca tutaj dała mi nie tylko dobrą podstawę do pracy z ludźmi, ale również zrozumienie potrzeb biznesu. Teraz mam możliwość wykorzystania swojej wiedzy w branży HR i podzielenia się swoim doświadczeniem z kandydatami. Jestem odpowiedzialna za rekrutację pracowników na rynek rosyjski, ukraiński i Mena.

Kontakt:

Yana Sankouskaya
Agnieszka Mesterhazy

Agnieszka Mesterhazy

Odpowiedzialna za rynki:

Nazywam się Agnieszka i jestem odpowiedzialna za rynek polski, czeski, słowacki, rumuński i rynki anglojęzyczne. W swojej karierze zajmowałam się również tłumaczeniami symultanicznymi oraz organizacją szkoleń. Moje wcześniejsze doświadczenie zawodowe pomaga mi zrozumieć potrzeby i kompetencje każdego kandydata. Największą satysfakcję przynosi mi dopasowanie odpowiedniej osoby do zespołu, w którym będzie się dobrze czuła i mogła rozwijać swoje umiejętności. Po godzinach lubię trekking w górach.

Kontakt:

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Skontaktowaliśmy się z Tobą i umówiliśmy termin rozmowy rekrutacyjnej?
Świetnie! Przede wszystkim, weź głęboki oddech i nie stresuj się! Pamiętaj, że każda rozmowa kwalifikacyjna uczy czegoś nowego.

Jeśli się z Tobą skontaktowaliśmy, oznacza to, że Twoja aplikacja zwróciła naszą uwagę i chcielibyśmy poznać Cię osobiście.

Chcemy dowiedzieć się więcej o Twojej edukacji, doświadczeniach zawodowych i wcześniejszych projektach, jak również ścieżce kariery, którą chcesz podążać. Skorzystaj z okazji, aby zaprezentować się w autentyczny sposób.

Jak wygląda proces rekrutacyjny w G Partner?

Aplikacja
Aplikacja

Aplikacja

To pierwszy krok w procesie rekrutacji. Prześlij nam swoje CV! Jest to najlepszy moment, aby zebrać wszystkie informacje o twoim doświadczeniu zawodowym w jednym dokumencie.

Rozmowa telefoniczna
Rozmowa telefoniczna

wa telefoniczna

Miło cię poznać! Podczas naszej pierwszej rozmowy chcielibyśmy omówić Twoją aplikację i czy G Partner jest dla Ciebie odpowiednim miejscem pracy.

Rozmowa Krok 1
Rozmowa Krok 1

Rozmowa Krok 1

Spotkanie z rekruterem z działu HR; Chcielibyśmy Cię lepiej poznać. To także okazja, aby opowiedzieć Ci więcej o naszej firmie i opisać Twoją przyszłą rolę.

Test z jęz. angielskiego
Test z jęz. angielskiego

This is the heading

Poprosimy Cię o wypełnienie testu, który pozwoli nam ocenić Twój poziom języka angielskiego. Link do testu otrzymasz drogą mailową.

Zadanie domowe
Zadanie domowe

Zadanie domowe

Po rozmowie zostaniesz poproszony o przygotowanie zadania, które odnosi się do wymagań Twojego stanowiska pracy. Pozwoli Ci to lepiej zrozumieć Twoje przyszłe obowiązki.

Rozmowa Krok 2
Rozmowa Krok 2

Rozmowa Krok 2

Spotkanie z managerem. Dobre wieści! Jesteśmy pod wrażeniem Twojej osoby i zapraszamy na kolejny etap rekrutacji. Podczas tego spotkania będziesz mieć możliwość porozmawiania z potencjalnym przełożonym.

Feedback
Feedback

Feedback

Dziękujemy za udział w procesie rekrutacji! Bez względu na wyniki rekrutacji, mamy nadzieję, że udzielony przez nas feedback pomoże Ci w Twojej dalszej karierze.

Przewiń do góry