We are G Partner!

Czym się zajmujemy?

Reklamą online! Działamy w branży Digital Marketing, od 2011 roku pomagając firmom promować się w internecie. Używamy różnych narzędzi, takich jak Google Ads, YouTube czy Gmail. Naszym celem jest pomoc naszym klientom dostrzec i w pełni wykorzystać swój potencjał biznesowy.

Mamy Certyfikat Great Place To Work!

Zostaliśmy docenieni przez światowy autorytet w dziedzinie kultury miejsca pracy.

Mamy Certyfikat ISO/IEC 27001
DEKRA

Kim jesteśmy?

Nasza firma to istny tygiel kulturowy: 350 pracowników, 11 różnych rynków i ponad 12 języków, które można usłyszeć na naszych korytarzach. A to wszystko w jednym miejscu, w naszym biurze w Warszawie. Każdy z nas jest inny, ale wszyscy gramy w tej samej drużynie – G Partner. #Różnorodność sprawia, że tworzymy wyjątkowe i niepowtarzalne środowisko pracy.

Nasze wartości:

rożnorodnosc

Różne kraje, różne języki i kultury – w G Partner cenimy #Różnorodność. Każdy z nas ma swoją historię, ale wszyscy razem jesteśmy jedną drużyną.
Dzielimy się wiedzą o swoich krajach; podczas pracy „odwiedzamy” różne państwa, poznajemy zwyczaje, kultury i kuchnie. U nas spróbujesz tureckiej kawy, poznasz przepis na prawdziwy hummus czy dowiesz się o pięknych miejscach na Ukrainie.

Nowinki technologiczne, inspiracje ze świata marketingu czy nowe narzędzia digital; świat online nigdy się nie zatrzymuje, a my też zawsze chcemy wiedzieć więcej! Codziennie w naszej firmie odbywają się szkolenia produktowe i warsztaty rozwojowe. Lubimy też uczyć się od siebie nawzajem, więc dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniami podczas licznych prezentacji i spotkań.

W zdrowym ciele zdrowy duch! Promujemy aktywność fizyczną na każdym poziomie. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym biegaczem, graczem w siatkówkę, czy wolisz skupić się na swoim ciele i umyśle podczas jogi. Dla nas najważniejsze jest aktywne spędzanie czasu razem, pokonywanie własnych słabości i wzajemna inspiracja w dbaniu o kondycję fizyczną.

Dobra atmosfera w miejscu pracy to podstawa! Nasze biuro znajduje się w samym sercu Warszawy, przy Dworcu Gdańskim, w historycznej dzielnicy Muranów. Łatwo dojechać komunikacją miejską, a po pracy odpocząć w parku Krasińskich lub podziwiać Multimedialny Park Fontann, znajdujące się nieopodal. Zawsze dbamy o to, aby duch zespołowy był na jak najwyższym poziome. Codzienne spotkania, feedbacki, wydarzenia wewnętrzne i integracje po godzinach. Najlepszy pracownik to szczęśliwy pracownik!

Ekologia jest dla nas bardzo ważna, dlatego zawsze staramy się minimalizować negatywny wpływ na naszą planetę. Angażujemy się w sprzątanie świata i uwielbiamy warsztaty „Zrób To Sam”. Jesteśmy fanami nowych technologii, ale wiemy też, że dobrze jest opuścić cyfrowy świat i móc użyć naszych zdolności manualnych i wyobraźni, aby stworzyć coś samodzielnie i jednocześnie pomóc środowisku.

Brzmi interesująco? Sprawdź nasze oferty.