O nas


Przyjazne, międzynarodowe miejsce pracy, w którym kształtujemy przyszłość reklamy internetowejZgrane zespoły i wspólna praca na co dzień sprawiają, że rośniemy w siłę i szybko zdobywamy nowe umiejętności w marketingu online. Jesteśmy dumni z tego, że to właśnie szacunek, zrozumienie i partnerskie relacje towarzyszą sukcesom G Partner.

Jeśli chcesz być częścią nowoczesnej firmy, w której zastaniesz bardzo dobre warunki pracy i realne możliwości rozwoju, G Partner to właściwy kierunek. W G Partner oferujemy atrakcyjne warunki pracy dla Polaków i obcokrajowców w przyjaznej, życzliwej atmosferze. To idealne miejsce dla utalentowanych specjalistów na wielu rynkach. Marzysz o rozpoczęciu kariery w marketingu i reklamie online? Jeśli chcesz rozwijać się z nami, czekamy na Ciebie w G Partner!


Rośniemy w siłę!

Zobacz, jakie rynki obsługujemy z Warszawy:

 

Polska Ukraina
Rosja Czechy
Słowacja Rumunia
100%

Od 2011 roku pomagamy firmom

promować się w sieci.

Zespół

Zespoły G Partner to prawdziwy tygiel kulturowy na mapie Warszawy.

Mówimy w 9 językach i pracujemy w totalnie międzynarodowym klimacie! Jesteśmy dowodem na to, że dobra atmosfera w biurze to szczere relacje i zgrane zespoły.

198

Jest nas prawie 200!

Posłuchaj
i dowiedz się więcej o G Partner:

Kontakt


Telefon

+48 (22) 482-02-00

ul. Stawki 2A
00-193 Warsaw | Poland
e-mail: info@gpartner.com.pl
telefon: +48 (22) 482 02 00

NAPISZ DO NAS:

Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz


Aby wysłać formularz, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Arteria G Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-193) przy ul. Stawki 2A, (dalej jako: „Spółka”). Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Spółkę, czyli udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego oraz zapewnienia z Panią/Panem kontaktu. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych oraz sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się skontaktować pod adresem: odo_gpartner@gpartner.com.pl. Więcej informacji na temat m.in. celów przetwarzania Państwa danych osobowych oraz praw jakie Państwu przysługują można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: http://gpartner.com.pl/pl/polityka-prywatnosci/.