Zespół

Zespoły G Partner to prawdziwy tygiel kulturowy na mapie Warszawy

Jest nas prawie 200, mówimy w 9 językach i pracujemy w totalnie międzynarodowym klimacie! Jesteśmy dowodem na to, że dobra atmosfera w biurze to szczere relacje i zgrane zespoły.

Jesteśmy jednym z największych pracodawców dla obcokrajowców w Polsce. Wiele uczymy się od siebie, mamy dostęp do najlepszych szkoleń i treningów. Swobodnie poruszamy się w biznesowym środowisku marketingu i reklamy online zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Lubimy to, co robimy! W pracy jesteśmy profesjonalistami w uruchamianiu i optymalizacji kampanii reklamowych.

MARIA STADNYK

AdWords Account Strategist

Mój pomysł na siebie? Studiuję to, co lubię i pracuję tam, gdzie chcę. To super połączenie! Na uczelni przerabiam teorię, a w G Partner od razu wykorzystuję ją w praktyce. To moje pierwsze zawodowe spotkanie z branżą marketingu online i doświadczonymi ekspertami przy pracy nad strategiami reklamowymi AdWords. Podoba mi się to, że wspólnie kreujemy koncepty szyte na miarę, a dokładnie takiego podejścia uczę się na studiach na kierunku Strategia reklamy i PR.

Jest jeszcze jedno, co mocno i pozytywnie mnie nakręca – NOWOŚCI! Nie potrafię stać w miejscu, to nie jest w mojej naturze. Uwielbiam trendy, dlatego chętnie korzystam z dostępu do wszystkich szkoleń i czuję, że szybko się rozwijam.

Energii do działania dodają mi podróże i poznawanie nowych kultur.

VASILE TRANDAFIR

Agency Development Manager

Z racji mojego pochodzenia i znajomości języka, jestem odpowiedzialny za doradztwo przy kompleksowym wsparciu dla rumuńskich agencji reklamowych i interaktywnych. Sprawdzam na jakim poziomie są ich kompetencje i umiejętności, pomagając w opracowaniu i rozwoju strategii produktowych oraz sprzedażowych, aby w pełni wykorzystywać potencjał narzędzi AdWords.

W moim przypadku, decyzja o dołączeniu do G Partner zapadła dość szybko. W zasadzie już po pierwszym spotkaniu w firmie miałem pewność, że to zespół do którego chcę dołączyć. Z doświadczenia wiem, że przyjazna atmosfera w zestawieniu z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi jest dobrym, sprawdzonym przepisem na satysfakcję z pracy.

Prywatnie lubię uczyć się języków obcych, choć najbliższy mojemu sercu jest active painting.

AGNIESZKA KOWALEWSKA

Project Manager Agency

Zanim dołączyłam do G Partner, przez wiele lat zajmowałam się sprzedażą i partnerstwem biznesowym dla wielu branż. Mój zawodowy warsztat okazał się bardzo przydatny na nowym stanowisku, pomógł mi nawiązać relacje z klientem i zespołem.

W G Partner widzę realną możliwość dalszego rozwoju. Jestem odpowiedzialna za prowadzenie dwóch zespołów agencyjnych na rynku polskim i czeskim, odpowiadam za consulting, doradztwo sprzedażowe, a także rozwój agencji reklamowych i interaktywnych.

Prywatnie pasjonuje mnie żeglarstwo, dużo czasu spędzam na wodzie.

OLEKSANDR VOITIUK

Agency Account Strategist

Koncentruję się na tworzeniu strategii w ramach pracy nad rozwojem agencji reklamowych na bliskim mi rynku ukraińskim. Jestem indywidualistą, dlatego w pracy jak ognia unikam szablonów, zadania wolę traktować indywidualnie i z pomysłem. Pracuję w G Partner, bo tu myślą tak samo!

Lubię być na bieżąco z newsami w marketingu tak samo i tymi, które pasjonują mnie prywatnie. Na zajęcia sportowe poświęcam dużo czasu wolnego, a jest to tylko jedno z moich zainteresowań.

ANNA RUTKOWSKA

Product Trainer

Jestem jednym z trenerów wewnętrznych G Partner. Moim zadaniem jest dbanie o to, aby umiejętności kolegów rozwijały się w takim samym tempie, co branża marketingu online, czyli szybko i nieustannie!

Każdy nowy pracownik G Partner bierze udział w programie onboardingu. Złożoność tego procesu wymagała ode mnie opracowania odpowiedniej metodologii wdrożenia, opartej m.in. na wiedzy i doświadczeniu. Realizuję też programy rozwijające umiejętności sprzedażowe. Choć nie ukrywam, że moim oczkiem w głowie są certyfikowane szkolenia produktowe. Podobnie jak przy programie wdrożeniowym, w G Partner dysponujemy zapleczem treningów indywidualnych i grupowych, prowadzonych przez zespół trenerski.

Lubię to międzynarodowe środowisko, każdy dzień jest dla mnie dobrą okazją do praktyki języków obcych, a posługuję się tu aż czterema! W wolnym czasie odpoczywam przy tworzeniu rękodzieła i podróżuję.

PAULINA PIĄTKOWSKA

HR Manager

Pracuję w firmie od samego początku jej istnienia. Jako HR Manager, całościowo odpowiadam za sourcing process i koordynację różnorodnych form dotarcia do najlepszych kandydatów – od emisji ogłoszeń po współpracę z agencjami rekrutacyjnymi. Jestem autorką programu relokacji dla pracowników z innych krajów.

Do pracy w G Partner przekonała mnie duża dynamika firmy, tempo rozwoju i możliwość realizacji projektów na rynku polskim i aż 6 rynkach zagranicznych. W tak złożonej organizacji, każdego dnia mnóstwo się dzieje!

Bardzo lubię pracę z ludźmi, szczególnie z innych kultur. Dużym wyzwaniem jest dotrzeć do kogoś oddalonego o setki lub tysiące kilometrów, nawiązać z nim kontakt i sprawić, aby chciał przenieść się do nowego kraju i rozpocząć karierę w naszej firmie.

Po pracy „ładuję akumulatory” podróżując albo spędzając czas z rodziną i znajomymi.

BARTŁOMIEJ SĘDEK

Chief Operating Officer (COO)

Jestem członkiem zespołu zarządzającego w G Partner. Odpowiadam za strategiczne cele, inicjatywy i decyzje dotyczące całej organizacji. To one w połączeniu z naszą wspólną wizją i wysiłkiem sprawiły, że firma – w zaledwie 6 lat – rozwinęła się do poziomu jednego z największych globalnych vendorów naszego głównego partnera.

Sukcesy G Partner są możliwe dzięki naszym ludziom, ich zaangażowaniu i energii. To im zawdzięczamy tak dobre wyniki i rozwój firmy, dlatego moją rolą jest też zapewnianie jak najlepszych warunków pracy i właściwej atmosfery, która sprzyja realizacji ambitnych projektów.

Co motywuje mnie najbardziej? Na pewno ciągła zmiana i praca nad nieustannym doskonaleniem naszych działań, ale też budowa – wspólnie z liderami – nowych zespołów, rozwijanie ich i tworzenie unikalnego środowiska, w którym wszyscy czują się najlepiej.

Wolne chwile spędzam aktywnie na świeżym powietrzu.

G Partner Sp. z o.o.