Opinie pracowników

  • G Partner to zgrana paczka. Mimo tylu różnych narodowości w jednym miejscu, team spirit jest genialny. Ta praca potrafi wciągnąć, bo w tej branży ciągle coś się dzieje. Jest co robić!
    Artsem
  • U nas zawsze dzieje się dużo i jest intensywnie. Jednak niech nie zmylą Was pozory, bo w G Partner jasno podzielone są obszary kompetencyjne. Każdy dział ma też swój program szkoleniowy, gdzie na bieżąco przedstawiane są najnowsze narzędzia marketingu online. W uporządkowanej strukturze jest po prostu łatwiej, jesteśmy na bieżąco z nowinkami, a przy tym wiemy, co i jak robić.  Podoba mi się także dlatego, że mogę tu realizować złożone i ambitne projekty!
    Anna
  • G Partner to taka duża rodzinka. Jest głośno i tłoczno, ale bardzo sympatycznie. Ludzie naprawdę się wspierają, a dobry przykład idzie tu z góry. Moje doświadczenie w marketingu internetowym było niewielkie, ale pod okiem managera mogłam szybko się wdrożyć. Jako obcokrajowiec bardzo doceniam też wsparcie od firmy, która okazała się pomocna w wielu kwestiach formalnych. I tak po prostu, w odnalezieniu się w nowej, warszawskiej rzeczywistości. Może to drobnostka, ale dla mnie dużo znaczy!
    Oksana

G Partner Sp. z o.o.