Kontakt

G Partner - Twój partner w biznesie!

Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularzAby wysłać formularz, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest G Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-972) przy ul. Al. Rzeczypospolitej 18/68, (dalej jako: „Spółka”). Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Spółkę, czyli udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego oraz zapewnienia z Panią/Panem kontaktu. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych oraz sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się skontaktować pod adresem: odo_gpartner@gpartner.com.pl. Więcej informacji na temat m.in. celów przetwarzania Państwa danych osobowych oraz praw jakie Państwu przysługują można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: http://gpartner.com.pl/pl/polityka-prywatnosci/.